System cam4net  Kamery  Połączenie internetowe  Cennik  Pobierz program  Kontakt   
System cam4net


Podłącz kamery do komputera, zainstaluj i uruchom cam4net i ciesz się darmowym obrazem z dwóch kamer na stronie www!

Teraz możesz, zdalnie ze strony internetowej na której obserwujesz obraz z kamer, włączać i wyłączać zapis obrazów do plików wideo z opcją wykrywania ruchu.

 

System cam4net przeznaczony jest do prowadzenia monitoringu wewnętrznego oraz zewnętrznego w sieci internet za pomocą tanich i łatwo dostępnych kamer USB lub kamer CCTV.

Chcesz udostępnić obraz z kamer na swojej stronie internetowej? Program cam4net został stworzony właśnie do tego celu. Dzięki bardzo prostemu skryptowi składającemu się z dwóch linii kodu, który umieszczasz w skrypcie swojej strony internetowej, pojawia się na niej obraz z Twoich kamer. Nie masz strony internetowej lub nie chcesz umieszczać na niej obrazów? - możesz zawsze skorzystać z naszej strony na której udostępnimy obrazy z Twoich kamer.

Teraz możesz obserwować swoje kamery w internecie i w dowolnej chwili włączać i wyłączać zapis strumienia wideo do pliku z dowolnego miejsca na Ziemi. Opcja wykrywania ruchu pozwala zaoszczędzić miejsce na dysku, a szereg opcji umożliwiających zarządzanie nagranymi plikami oraz konfiguracją zapisu wideo (kompresja, szybkość zapisu, szybkość odtwarzania), pozwolą Ci optymalnie dopasować aplikację do swoich potrzeb.

Jedyne co musisz zrobić aby udostępnić obraz z wielu kamer podłączonych do Twojego komputera, to zainstalować darmowy program cam4net. Po jego uruchomieniu obraz z kamer staje się dostępny dla wszystkich użytkowników internetu, a możliwość zabezpieczenia podglądu hasłem uniemożliwia dostęp osobom niepowołanym.

Kamery w systemie cam4net można obserwować na wszystkich systemach operacyjnych i wszystkich rodzajach przeglądarek internetowych z aktywną opcją java script, bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.

Coraz lepsza jakość obrazu z kamer USB powoduje, że stają się one doskonałym narzędziem do prowadzenia monitoringu. System nasz pozwala udostępniać obraz z wielu takich kamer jednocześnie w internecie. Udostępniany obraz może być opatrzony znacznikiem czasowym (data i godzina) oraz opisem widocznym na obrazie.

System nasz zapewnia dystrybucję obrazów w czasie gdy masz włączone kamery, oraz odpowiednią informację w czasie gdy kamery są wyłączone. Nikt kto ogląda Twoje obrazy nie zostanie zaskoczony ich brakiem gdy masz wyłączony monitoring.

Program nasz natychmiast informuje Cię o tym, że kamery są aktualnie oglądane podając również liczbę oglądających (w trybie peer-to-peer), a szereg opcji pozwala na łatwe dostosowanie go do Twoich potrzeb.

Program cam4net jest darmowy i rozpowszechniany na zasadach freeware. Firma Multimedia Cafe – administrator systemu cam4net, pobiera jedynie opłaty za dystrybucję obrazu z więcej niż dwóch kamer w sieci internet. Udostępnianie mniejszej liczby kamer jest całkowicie bezpłatne. Aby zapoznać się z aktualnym cennikiem zapraszamy do działu Cennik.

Zapraszamy do skorzystania z naszego rozwiązania. Jesteśmy pewni, że oddajemy do Państwa dyspozycji produkt innowacyjny, łatwy w obsłudze i spełniający wszystkie potrzeby w zakresie monitoringu z kamer w internecie.

Przed instalacją programu prosimy o zapoznanie się z działami: Kamery oraz Połączenie internetowe, w których opisaliśmy wiele praktycznych porad.


kamera internetowa,cam4net.pl,cam4net.com,monitoring,kamery,online,cctv,usb,kamera,internetowe,monitoring w internecie,webkamera,webkamery,podgląd kamer,telewizja,monitoring z kamery cctv w internecie,kameryonline,kamery internetowe,monitoring mieszkania lub firmy
Serwis przygotowany i prowadzony przez Multimedia Cafe (C) 2009-2011 Multimedia Cafe www.mmcafe.pl